Часто задавані питання

Отримати відповіді на найбільш поширені питання

Загальні питання по нашому інструменту для боротьби з плагіатом

Завантажені документи не включаються у нашу базу даних без згоди користувача. Будь ласка, майте на увазі, що інші інструменти плагіату (особливо безкоштовні) включать вашу статтю до своєї бази даних.

Ні. Ви можете використовувати наш інструмент плагіату з повною впевненістю у конфіденційності.

Ні. Немає жодних обмежень у використанні нашої системи. Навпаки, ми пропонуємо можливість перевіряти документи, написані будь-якою мовою, в тому числі документи, що містять більше однієї мови. Наші алгоритми здатні знаходити перефразовані збіги, а також правильні та неправильні цитування. Дізнайтеся більше про наші унікальні можливості тут

Наш інструмент плагіату відкритий для всіх.

Наші алгоритми виявлення плагіату виявляють більше — не тільки копіювання і вставку, а й перефразування, а також правильні та неправильні цитати. Сьогодні ми не знаємо жодного іншого сервісу по виявленню плагіату, який би поєднував в собі стільки ж чинників в їх пошуку, скільки наш. Ми не включаємо у нашу базу даних жодної завантаженої документації. Користувачі мають повну безпеку та конфіденційність. У нас немає обмежень на завантаження документів. Немає обмежень на завантаження в день, довжину документу або тривалу перевірку. Ми порівнюємо завантажені документи з більш ніж 14 трильйонами веб-сторінок, книг, періодичних видань, статей, студентських робіт і звітів. Наша база є найбільшою порівняльною базою у світі. Наша система поліпшила оцінку кінцевих результатів.

Інструмент плагіату та поширені питання
Питання по засобах плагіату

Сам інструмент перевірки плагіату

Наш інструмент для виявлення плагіату порівнює кожну завантажену роботу з більш ніж 14 трильйонами веб-сторінок, книг, статей, студентських робіт та інших матеріалів. Щоб перевірити роботу, вам доведеться витратити кредити. Ви можете купити їх або заробити безкоштовно, поширюючи інформацію про нас у соціальних мережах, таких як Facebook і Twitter. Ви можете завантажити документ будь-якого розміру. Як тільки перевірка почнеться, ваші результати будуть готові протягом декількох хвилин (час перевірки може варіюватися, а в деяких випадках може знадобитися більше часу, ніж зазвичай). Як тільки перевірка буде завершена, ви зможете її побачити.

- показники схожості та концентрації.

- детальний звіт з виділеними подібностями посиланнями на їх джерела.

Наш інструмент плагіату порівнює завантажені документи з більш ніж 14 трильйонами веб-сторінок, книг, статей, періодичних видань, доповідей, наукових і студентських робіт. Це найбільша заявлена ​​база сканування серед послуг з виявлення плагіату в усьому світі.

Ви можете завантажити формати .doc, .docx і .odt.

Результати

Ви отримаєте наступну оцінку:

Оцінка схожості. Ця оцінка показує кількість можливо плагіатного тексту у порівнянні з усім іншим текстом. Наприклад, 50 відсотків означає, що половина вашого документа схожа на оригінал.

Показник концентрації. Ця оцінка показує, скільки збігів розподілено в документі. Низький бал означає, що збіги перебувають в маленьких пропозиціях (з низькою ймовірністю плагіату). Високий бал попереджає про те, що збіги мають великий розмір і, швидше за все, є плагіатом.

Виділені збіги. Зіставлений текст буде розфарбований, так що вам буде простіше зосередитися на найбільш важливих частинах документа.

Оригінальні джерела. Всі збіги матимуть посилання на свої оригінальні джерела.

Є два способи боротьби з плагіатом: або процитувати й правильно вказати на плагіати, або повністю видалити їх з вашої роботи.

Ми рекомендуємо вам не перевищувати оцінку подібності в 5 відсотків і не більше ніж на одну зірку за показником концентрації. Причина цього полягає у тому, що в більшості випадків збіг до 5 відсотків вважаються "технічним" (багато широко використовуваних фраз, наприклад, "Сполучені Штати Америки"). Якщо ви набрали більше, ніж рекомендовано, внесіть деякі зміни та перевірте свою роботу ще раз.

Запит на інструменти плагіату