Послуги

Перевірка на плагіат

Ми є надійною міжнародною платформою перевірки на плагіат, яка використовує перший у світі мультимовний інструмент виявлення плагіату.
Вікно звіту

Вивчити функції

Показник схожості

Кожен звіт містить оцінку схожості, яка визначає відсоток схожості, виявлений у Вашому документі. Цей показник обчислюється шляхом ділення кількості знайдених слів на загальну кількість слів у документі. Наприклад, якщо Ваш документ складається з 1 000 слів, а відсоток схожості становить 21%, це означає, що у Вашому документі є 210 слів, що збігаються. Це дає чітке уявлення про ступінь схожості, виявленої під час аналізу.

Ноу-хау

Що робить Plag унікальним

Two column image

Доступ з будь-якого місця в будь-який час, якщо у Вас є підключення до інтернету. Ми представляємо Вам найновіші функції та можливості.

  • Виявлення 129 мовами Навіть якщо Ваш документ мультимовний, наша система без проблем виявить плагіат. Наші алгоритми чудово працюють із широким спектром систем написання слів (грецька, латинська, арабська, арамейська, кирилиця, грузинська, вірменська, шрифти брахманської сім'ї, ефіопське письмо, китайські ієрогліфи та їхні похідні (зокрема японська, корейська та в'єтнамська), а також іврит.
  • Формати Система підтримує такі формати файлів, як DOC, DOCX, ODT, PAGES, RTF розміром до 75 МБ.
  • Відкриті бази даних Відкрита база даних складається з будь-яких загальнодоступних документів, які можна знайти в інтернеті та на архівних вебсайтах. Сюди відносять книжки, журнали, енциклопедії, періодичні видання, статті у блогах, газети та інший контент. З допомогою наших партнерів ми можемо знайти документи, які щойно виклали у вільний доступ в інтернеті.
  • База даних наукових статей Окрім відкритої бази даних, ми пропонуємо вам змогу перевіряти файли у нашій наукометричній базі даних, яка складається з понад 80 мільйонів наукових статей від найвідоміших академічних видавництв.
  • База даних CORE CORE надає безперешкодний доступ до мільйонів наукових статей у вільному доступі, отриманих від багатьох постачальників даних, а саме архівів та журналів. CORE надає вільний доступ до 98 173 656 повнотекстових наукових статей, з яких 29 218 877 розміщено безпосередньо в них.

Зацікавила послуга?

hat
Logo

Our regions