Наша історія

Заснування

Plag спонукає студентів та викладачів досягати найкращих академічних результатів, не боячись експериментувати. Невдача — це процес спроб і вдосконалення, а відсутність успіх — це кінцева мета і бажаний результат. Ми створюємо платформу, де Ви можете спробувати свої сили та отримати чудовий продукт.
About header illustration
Наша історія

Заснування

Two column image

Компанію Plag засновано у 2011 році. Вона є надійною міжнародною платформою з виявлення плагіату. Вона задовольняє запити як студентів, які зацікавлені у покращенні своєї роботи, так і викладачів, які прагнуть дотримуватись академічної доброчесності та етики.

Ми працюємо з більш ніж 120 країнами та спеціалізуємося на наданні послуг, що пов'язані з текстовими матеріалами, особливо з виявленням схожості текстів (перевірка на плагіат).

Технологію, яку використовує Plag, розроблено спеціально для роботи з різними мовами. Це перший у світі мультимовний інструмент для виявлення плагіату. Завдяки цій передовій технології ми з гордістю надаємо спеціалізовані послуги з виявлення плагіату для людей по всьому світу. Наша платформа містить усе необхідне для задоволення ваших потреб та забезпечення точного та вірогідний виявлення плагіату незалежно від Вашого місця перебування або мови, якою написано Ваш текст.

Наша основна діяльність

Технологія та дослідження

Two column image

Компанія постійно інвестує у створення нових та вдосконалення існуючих текстових технологій. Крім того, що ми пропонуємо перший у світі мультимовний інструмент для виявлення плагіату, ми співпрацюємо з університетами, що дає змогу постійно створювати й покращувати наші інструменти та послуги.

Вдосконалимо Вашу роботу разом

document
Мультимовний сервіс
speech bubble tail
Технологія ШІ
speech bubble tail
4.5 на Trustpilot
speech bubble tail
Logo

Our regions