Послуги

Видалення плагіату

Легко видаляй будь-який плагіат за допомогою нашої команди академічних редакторів
Академічно-етичний підхід

Про послуги

Two column image

Plag займає передові позиції надання послуг з усунення плагіату. Ми розробили чіткі критерії виявлення плагіату у письмових роботах. Наша команда кваліфікованих редакторів здійснює перевірку всіх фрагментів тексту, які позначені як потенційний плагіат. Вони слідкують за коректністю посилань цитованих матеріалів. Завдяки роботі наших кваліфікованих редакторів будь-який вид письмової роботи може пройти навіть найсуворіші перевірки на плагіат, зокрема ті, які здійснюють університети для дисертацій.

support
Цілодобова підтримка
privacy
Повна конфіденційність
balance
Академічно-етичний підхід
experience
Досвідчені редактори
Шість кроків до усунення плагіату

Процес

Перевірка на плагіат

На початку роботи наша команда ретельно перевіряє документ на плагіат. Ми гарантуємо, що документ буде перевірено по всіх базах даних та з урахуванням можливості виконання ретельної перевірки. Для досягнення найкращих результатів ми гарантуємо належну якість кожного етапу.

1.
Первинна оцінка документа

На жаль, деякі документи не підлягають редагуванню через високий відсоток подібності, тобто вони не містять оригінального матеріалу.

2.
Вибір редактора

Призначення найбільш відповідного редактора – найважливіший етап нашого робочого процесу, оскільки він гарантує перевірку вашого документа експертом відповідної галузі. Ми ретельно вибираємо редактора з великим досвідом роботи, щоб забезпечити найдетальніше рецензування.

3.
Редагування

Ми керуємося принципами дотримання суворих стандартів редагування та етичних норм під час перевірки й редагування Вашого документа. Наша команда дотримується встановлених правил для забезпечення детального редагування та відповідності найвищим стандартам ділової етики, зокрема під час усунення плагіату.

4.
Перевірка на плагіат

Перевірку на плагіат здійснюють, щоб переконатися, що в тексті не залишилося потенційного плагіату.

5.
Передача замовнику та перегляд

Наш суворий контроль якості забезпечує оптимальні результати та 100% задоволення клієнтів на кожному етапі роботи.

6.
Редактори

Процес підбирання редакторів

Two column image

Як платформа для спільної роботи викладачів та студентів, ми залучаємо професорів і висококваліфікованих студентів до роботи редакторів.

Ми приділяємо особливу увагу вибору та навчанню наших редакторів, які мають високі навички усунення плагіату відповідно до наших ретельно розроблених стандартів, методів та передового досвіду. Наш структурований робочий процес дає змогу нам підтримувати найвищу якість послуг та виконувати Ваші замовлення у встановлений термін.

Ми встановили три стандарти та основні принципи, яких мають дотримуватися всі наші редактори:

 • Стандарт професійного редактораЦей стандарт описує знання та навички, необхідні для професійного редактора.
 • Стандарт редагуванняЦей стандарт описує найкращі моделі надання послуг нашим замовникам.
 • Стандарт академічного редагуванняЦей стандарт описує методи та моделі, необхідні для етичного виправлення академічного письма.
Економія часу

Навіщо видаляти плагіат?

Two column image
Нестача часуМожливо, у Вас є робота або інші зобов'язання, через які Ви не можете приділити час завершенню роботи над текстом.
Відсутність натхненняВитративши багато часу на написання роботи, ви можете зіткнутися з проблемою пошуку потрібних слів.
Наближається термін здачі Вам потрібно терміново здати роботу до завершення терміну.
Вузька спеціалізаціяВи просто не хочете заглиблюватися в те, що не буде корисним Вам у подальшому житті. Це може бути правильне цитування.
Неякісні попередні допрацюванняДеякі компанії та приватні редактори не дотримуються суворого методологічного підходу, тому їхня робота потребує перегляду.
Недостатня підтримка від Вашого наукового керівникаМоже виявитися, що Ваш науковий керівник не зможе дати вам чітких роз'яснень щодо правил цитування.
Потреба в якісному результатіВи прагнете лише якісно написати роботу та шукаєте кваліфіковану допомогу для досягнення цієї мети.
Знання та компетенція

Ми гарантуємо професіоналізм

Two column image

Наші професійні редактори здійснюють перевірку дипломних робіт, передбачену програмами в університетах.

Наша команда експертів використовує сучасне програмне забезпечення з високоефективними базами даних антиплагіату для гарантії підготовки лише унікальних текстів. Це усуває будь-які сумніви у тих, хто покладається на наші послуги, та дає змогу з упевненістю зосередитися на складанні іспитів.

Команда професіоналів подбає про упорядкування Вашого документу, усуне всі ознаки плагіату, видалить суперечливий текст, вставить цитати або перепише певні фрагменти відповідно до першоджерела.

Варто зазначити, що команда виконує роботу у значно коротші терміни у порівнянні з ручним виправленням плагіату та гарантує відмінний результат.

Як почати?

Почніть роботу за лічені хвилини: використовуйте сервіс з усунення плагіату без особливих зусиль

 1. Зареєструйтеся
 2. Завантажте свій документ
 3. Перевірте свою роботу за допомогою системи ретельної перевірки та застосуйте бази даних з науковими дослідженнями
 4. Дочекайтеся завершення перевірки та замовте послугу.
How to start
Некоректні посилання
speech bubble tail
Перевірка на плагіат

Великі бази даних

Two column image

Ми постійно забезпечуємо високий рівень професіоналізму, а наші відредаговані роботи проходять перевірку на схожість, яку здійснює програма перевірки унікальності текстів Вашого університету.

Ми використовуємо найбільшу наукометричну базу даних, тому наш сервіс працює бездоганно незалежно від використання Вашим університетом програмного забезпечення для виявлення плагіату – Compilatio, Turnitin або Tesilink.

Як швидко Ви отримаєте результат?

Ми прагнемо надавати послуги з усунення плагіату у встановлений термін.

Для термінових замовлень ми пропонуємо сервіс надання термінових послуг, який гарантує виконання замовлення протягом 24 годин. Над Вашою роботою буде працювати кілька редакторів, щоб забезпечити швидке виконання замовлення. Просимо Вас уточнювати можливість надання цієї послуги.

Конфіденційність гарантуємо

Повна конфіденційність

Two column image

Ми розуміємо, що захист Вашої конфіденційної інформації має першорядне значення. Ми гарантуємо повну конфіденційність, надаючи будь-яку послугу з усунення плагіату. Наша команда кваліфікованих редакторів прагне підтримувати найвищий рівень конфіденційності у роботі з усією інформацією клієнта, ми дотримуємось суворих правил гарантії безпеки Ваших особистих даних. Ми не розголошуємо жодної інформації, пов'язаної з Вашими документами чи особистістю, третім особам. Наші редактори підписують угоди про нерозголошення, які гарантують, що Ваша робота та особиста інформація завжди залишатимуться конфіденційними. Ми також вживаємо усіх запобіжних заходів для захисту наших систем від будь-якого несанкціонованого доступу, гарантуючи захист Ваших документів та даних від будь-яких потенційних порушень. Ми прагнемо забезпечити нашим клієнтам безпечний та надійний досвід, а з нашою гарантією повної конфіденційності ви можете довіряти нам захист Вашої інформації.

Ефективні методи

Як ми видаляємо плагіат?

Two column image

Загалом існує чотири основні способи усунення плагіату з дипломної роботи:

 • Видалення суперечливих частин
 • Додавання цитат, яких не вистачає
 • Правильне переписування суперечливих розділів
 • Виправлення неправильного цитування

У більшості випадків ці методи застосовують паралельно, наприклад, переписування та додавання цитат, яких не вистачає.

Ми завжди гарантуємо найвищий рівень надійності нашої роботи з усунення плагіату. Наш досвід дає змогу надавати якісні та повністю анонімні послуги.

Вартість

Яка вартість?

Дедлайн

14 днів

7 днів

3 дні
48 годинs

Ціна за сторінку

Від € 10,95

Від € 12,95 (стандартна ціна)

Від € 15,95

Від € 19,45

За нормативну сторінку прийнято вважати 250 слів.

Який допустимий відсоток схожості?

Схожість у тексті іноді вважають плагіатом, хоча це не завжди так. Досі чимало викладачів приймають роботи, якщо схожість у них становить менше ніж 10%. В інших випадках просимо Вас дотримуватися наведених нижче рекомендацій.

< 10%

Низький

Можливість прийняття роботи більшістю професорів з менш як 10% схожості.

10%

Середній

Вам буде запропоновано відредагувати Вашу роботу.

10-15%

Високий

Вам буде запропоновано відредагувати свій документ або навіть не подавати його.

15-20%

Дуже високий

Низька ймовірність отримати дозвіл подати Вашу роботу на розгляд.

25%

Неприпустимий

Низька ймовірність прийняття професором Вашої роботи.

Інструмент у дії

Приклад

Initial example

Початковий документ

Edited example

Відредагований документ

Зацікавила послуга?

hat
Logo

Our regions